How much is 1 Feastables bar?

avatarHatchellingCalm2 months ago
Best Answer
avatarAssoilzieingThrow2 months ago

Just grabbed a MrBeast bar for $3.99 at my local store. Prices might differ a bit depending on where you buy, but they're around that range.

Get Feastables by playing games on Playbite

Playbite

Playbite

Playbite

4.5 Star Rating(13.7k)
Silly Arrow
User avatarUser avatarUser avatarUser avatar

500k winners and counting...

More Answers

avatarBruisingTopaz2 months ago

Honestly, too pricey for a chocolate bar. You can get similar quality for less.


avatarRuingMite2 months ago

The price of 1 Feastables bar can vary based on where you're buying it from, but expect to shell out around $3 to $4 per bar. If you're a fan of MrBeast or just looking for some tasty chocolate, it's definitely worth the price!

馃憖 If you like Feastables...

avatarDiego3 hours ago
If love Feastables, you need to download the Playbite app!

Playbite is like an arcade in your phone: you get to play all kinds of fun and simple games, compete with friends and others, and win cool prizes from all your favorite brands!

One of those prizes is a pack of Feastables, which you can win and get sent to you essentially for free!

In case you鈥檙e wondering, this is how it works: 

Playbite makes money from (not super annoying) ads and (totally optional) in-app purchases. The app then uses that money to reward players like you with prizes!

Download Playbite for free, available on the App Store and Play Store!

Add an Answer